O nas!

Jesteśmy grupą ambitnych ludzi skupionych wokoło nowoczesnego stolarstwa użytkowego. Jest to dla nas nie tylko praca ale również pasja którą rozwijamy dzięki aktywnemu dialogowi z naszymi klientami oraz stawianym przez nich nowymi wyzwaniami.

Nawet w tradycyjną polską zabudowę meblową lubimy wpleść trochę technologi i innowacyjności ułatwiającej codzienne życie.  A te z pozoru niewielkie zmiany czasami są wstanie odmienić życie.

g32139v2

Kamil

Projektowanie oraz instalacje
Sympatyczny człowiek z "milionem pomysłów".
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z klientami jest w stanie niemal bezbłędnie odczytać indywidualne potrzeby oraz zaplanować ich realizację. Dodając odrobinę "Magii" nabytej dzięki doświadczeniu jest w stanie zaprojektować widowiskowe a zarazem funkcjonalne meble.
g31097

Łukasz

Projektowanie oraz wykonawstwo
Człowiek "mocno stąpający po ziemi".
Ma praktyczne i bardzo realistyczne podejście do życia. Do projektów podchodzi ostrożnie przepuszczając swoje pomysły przez pryzmat wieloletniego doświadczenia. Dlatego stawia na sprawdzone i trwałe rozwiązania, co nie znaczy, że czasami nie daje się ponieść nowoczesnym nurtom.

Nie wiesz kogo wybrać lub zależy ci na jak najszybszym kontakcie z nami?
Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza aby wysłać ogólne zapytanie do naszej firmy a ktoś z nas odpowie jak tylko będzie to możliwe.

  Adres

  ul. Jesionowa 22
  41-940 Piekary Śląskie

  Telefon

  Łukasz: +48 663-553-339
  Kamil: +48 663-553-882

  Godziny pracy

  Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
  Sobota: 9:00 - 14:00
  Niedziela: nieczynne